Rezydencja Rydz – poczuj się jak w domu!

Drodzy Seniorzy i ich bliscy,

Rezydencja Rydz powstała z myślą o Seniorach i stworzeniu dla nich prywatnego ośrodka spełniającego wyjątkową rolę – miejsca przytulnego, pełnego rodzinnego ciepła, w którym osoby starsze i z niepełnosprawnościami poczują się, jak we własnym domu, otrzymując przy tym profesjonalną opiekę i zrozumienie potrzeb.

Dom zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Kudowa-Zdrój na Dolnym Śląsku. Jego usytuowanie pozwoli Państwu czerpać to, co najlepsze z bliskości natury, a górskie powietrze wpłynie kojąco na zdrowie.

Dołożyliśmy starań, by czuli się Państwo u nas bezpiecznie i komfortowo. Zadbaliśmy, by pomóc i ułatwić mieszkańcom wiele codziennych czynności. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu pokoi oraz wspólnych przestrzeni, windzie, podjazdach i uchwytach poprawiających możliwość poruszania się, chcieliśmy dać Państwu szansę na możliwie największą samodzielność, na miarę indywidualnych predyspozycji, która dla wielu jest nieoceniona. Zainstalowaliśmy także monitoring pozwalający na szybką reakcję, gdyby któryś z naszych podopiecznych potrzebował pomocy, zwiększając tym samym poczucie bezpieczeństwa Seniorów.

Naszych mieszkańców traktujemy, jak rodzinę. Chcemy, aby czuli się Państwo komfortowo, byli otoczeni najlepszą opieką. Cenimy Państwa doświadczenie życiowe, przyzwyczajenia, szanujemy potrzeby i jesteśmy zawsze gotowi, by wyjść im naprzeciw. Empatyczni i uśmiechnięci opiekunowie służą pomocą i wsparciem przez całą dobę.

Rozumiemy, jak ważny jest czas spędzony w miłej atmosferze. Pomóc w tym może dobrze wyposażona biblioteka, zajęcia grupowe, wycieczki i wieczorki tematyczne, a także wspólne spożywanie posiłków z naszej domowej kuchni.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy przestronne pokoje z balkonami, a także taras. Pozwoli to zaczerpnąć świeżego powietrza bez wychodzenia na zewnątrz. Dla Seniorów, którzy cenią spacery, usytuowanie Rezydencji stwarza okazję do aktywnego wypoczynku, gdyż tuż za bramą ogrodu, będącego miejscem spotkań mieszkańców, znajduje się wejście do lasu. W pobliżu znajduje się także pięknie utrzymany Park Zdrojowy, cel wielu przechadzek naszych podopiecznych.

Takie okoliczności przyrody i bliskość natury, dodają otuchy i niosą ukojenie, pomagają uspokoić umysł i ciało, nabrać sił. Dla wielu są szansą na odkrycie lub powrót do dawnych pasji, np. malarstwa, pisania wierszy, grania w szachy lub karty, czego wszystkim naszym Seniorom serdecznie życzymy.

Rodziny zaś zapewniamy, że o Państwa najbliższych zatroszczymy się tak samo dobrze, jak o naszych ukochanych rodziców i dziadków.Rezydencja Rydz
ul. gen.W. Sikorskiego 12
57-350 Kudowa Zdrój


tel. +48 669 595 666
tel. +48 74 866 11 83
e-mail:biuro@rezydencjarydz.pl

K & J  sp.  z  o.o.
ul.gen. W. Sikorskiego 12
57-350 Kudowa Zdrój
NIP 898 22 00 436